Gerbiami Lietuvos keleivių pervežimo rinkos dalyviai!

Visiems Jums yra gerai žinoma pažangos priemonė „Skatinti alternatyviųjų degalų naudojimą transporto sektoriuje“, sukurta siekiant atnaujinti miesto ir priemiesčio transporto priemonių parką, todėl bendrovė ALTAS AUTO kartu su savo partneriais, Lietuvos elektrinių autobusų ir jų įrangos gamintojais, kviečia Jus artimiau susipažinti su Lietuvoje gaminama produkcija bei kartu pasirengti minėtų užduočių įgyvendinimui.

Gegužės mėnesį kviečiame išbandyti mūsų naujausius ALTAS NOVUS elektrinius autobusus bei apsilankyti trijose Lietuvos gamyklose ir iš arti pamatyti, kaip gaminami pasaulinio lygio produktai.

Tuo pačiu metu ELINTA CHARGE atstovai Jums suteiks informaciją apie baterijų krovimo stotelių diegimo ypatumus.

Į gamyklų ekskursijas ir elektrinių autobusų ALTAS NOVUS ir DANCER BUS bandomuosius važiavimus prašome registruotis čia.


Registracijos terminas baigiasi gegužės 5 d. 

Labai Jūsų laukiame: 

Renginių dienotvarkė visose trijose gamyklose:

10:00 - Renginio pradžia (rytinė kava).

10:15 - ELINTA MOTORS vadovo Lauryno Jokužio pranešimas „Patirtis ir statistika jau du metus eksploatuojant Altas Novus autobusus“.

10:30 – ELINTA CHARGE vadovo Igno Mikučio pranešimas „Elektrinių autobusų įkrovimo infrastruktūra. Apie ką būtina pagalvoti elektrifikuojant autobusų parką?“.

10:45 - ALTAS AUTO vadovo Edvardo Radzevičiaus pranešimas „ALTAS AUTO sprendimai Lietuvos viešojo transporto priemonių parko atnaujinimui“.

11:00 – Ekskursija po gamyklą ir bandomieji važiavimai elektriniais autobusais.

11:40 – Oficialios dalies pabaiga (vaišės ir tiesioginis bendravimas aktualiais klausimais).